آنچه كه متفاوتمان می كند نیرویی است كه با آن بتوانیم نقشه ها و رویاهای خود را عملی سازیم.

در اين قسمت جزوات آموزشی مربوط به فصل الكتريسيته قرار داده شده است. در ادامه براي استفاده از مطالب این مجموعه پس از ثبت نام در سایت، بر روي زبانه قسمت مورد علاقه خود كليك نماييد. پس از انتخاب و دانلود مطالب مورد نظرتان، در صورت نیاز با استفاده از نرم افزار «WinRAR» فايل را از حالت فشرده خارج كنيد.

 

در اين قسمت جزوات آموزشی مربوط به فصل الكتريسيته قرار داده شده است. در ادامه براي استفاده از مطالب این مجموعه پس از ثبت نام در سایت، بر روي زبانه قسمت مورد علاقه خود كليك نماييد. پس از انتخاب و دانلود مطالب مورد نظرتان، در صورت نیاز با استفاده از نرم افزار «WinRAR» فايل را از حالت فشرده خارج كنيد.

 

کتاب درسی

جزوات آموزشی

برای استفاده از جزوات آموزشی،تعدادی از جزوات مورد استفاده و مهم و در سطح بالای آموزش را به صورت PDF برای استفاده کاربران و علاقمندان تهیه کرده ایم. برای دانلود هر فصل، بر روی عبارت زیر کلیک کنید:

 

 

 

تست و تمرین

 

تمرینات تشریحی

به منظور تکمیل آموزش مطالب این فصل، در گام نخست باید بر روی سوالات تشریحی، مسلط باشید. به همین دلیل،تعدادی از نمونه های تایید شده و مورد استفاده و مهم و در سطح بالای آموزش را به صورت PDF برای استفاده کاربران و علاقمندان تهیه کرده ایم.برای دانلود هر فصل، بر روی عبارت زیر کلیک کنید:

 

 

 

 

 

سوالات امتحانی

در ادامه تکمیل آموزش مطالب این فصل و با هدف تثبت گام نخست، در مرحله دوم، باید با سوالات امتحانی سالهای گذشته و نمونه سوالات مهم آشنایی داشته باشید. به همین دلیل، تعدادی از جزوات مورد استفاده و مهم و در سطح بالای آموزش را به صورت PDF برای استفادهکاربران و علاقمندان تهیه کرده ایم.برای دانلود هر فصل، بر روی عبارت زیر کلیک کنید:

 

 

 تستهای کنکوری

به منظور تعمیق آموزش و تمرین سرعت عمل در حل سوالات و مطالب این فصل، در گام سوم باید بر روی سوالات تستی، مسلط باشید. در همین راستا تعدادی  از جزوات آموزشی،که به نوبه خود در سطح بالای آموزش قرار دارند را به صورت PDF برای استفاده کاربران و علاقمندان تهیه کرده ایم.برای دانلود هر فصل، بر روی عبارت زیر کلیک کنید:

 

 

انیمیشن

 

انیمیشن

با توجه به نیازهای دانش آموزان و برای آموزش راحت تر هر مبحث ، در این قسمت انیمیشنها و فایلهای فلش برای آموزش هرچه بهتر مفاهیم مرتبط قرار می گیرد که برای استفاده از آنها باید نرم افزارمربوطه را بر روی سیستم کامپیوتر خود نصب کنید تا قادر به دیدن این انیمشنها باشید:

 

 

 

 

 

فیلم آموزشی

 

فیلم آموزشی

از سال 1382 که بصورت حرفه ای در آموزش مشغول شده ام در حین تدریس و در خلال این سالها همیشه دو نکته در ذهن من وجود داشت:

  • اول اینکه ای کاش می توانستیم در یک لحظه و یک زمان در کل ایران و بدون محدودیت زمان و مکان بتوانم آموخته هایم را در دسترس همگان قرار دهم؛ حتی روستاها.

 

  • دوم اینکه استعدادهای فراوانی در نقاط کشور وجود دارند که از داشتن امکانات آموزشی و مدرسین خبره محروم می باشند و یا توان مالی پرداخت های بالا را ندارند.

 

اینطور بود که رفته رفته تفکر تهیه نکات مهم در قالب فیلمهای آموزشی در ذهنم متولد شد. نتایج این تفکر در حال آماده سازی است که به محض آماده شدن هر قسمت در دسترستان قرار خواهد گرفت:

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

صندلی داغ . . . (کلیک کنید)

اینستاگرام . . . (کلیک کنید)

کانال تلگرام . . . (کلیک کنید)

خبرنامه

يك پيشنهاد دوستانه:

دریـافت اطلاعات آموزشی

از هــر کــجــای این  کــهــن  مــرز  و  بــوم، جهــت دریـافـت اطلـاعـات آمــوزشــی رایگان کافیسـت نام شهر محل سکونت و مقطع تحصیلی خـودتـان را بــــــه 10004641 پیامـــک نمایید تا از خدمات رایـگان ما بهــراه مند شوید.

وب سايت « آموزش تخصصي فيزيك كنكور» ــ هم « راه » و « همراه » شما از هم اكنون تا موفقيت

851323
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
86
107
616
849838
7239
1958
851323

آی‌پی شما: 3.230.154.129
امروز: پنج شنبه، 08 خرداد 1399 - ساعت: 18:03:06

اطلاعات آماری وبسایت

بازدیدکنندگان
221
مطالب
380
نمایش تعداد مطالب
464006

در طي دوره هاي آموزش متوسطه همواره اهميت زيادي به درس فيزيك داده شده است. اما هنوز هم دانش آموزاني را مي توان يافت كه در درك مفاهيم مشكلات بسزايي دارند. از اين رو با استطعانت از الطاف پروردگار عالميان، اقدام به تاسيس وبسايت «آموزش تخصصي فيزيك كنكور»  نموده ام تا بتوانم تعاملي دو سويه با دانش آموزان و علاقه مندان فيزيك ايجاد نمايم.

هدف اصلي در طراحي و ايجاد اين وبسايت، ارائه راه كارهاي لازم جهت پيمودن سريع و راحت مسير پيشرفت در امتداد موفقيت شما آينده سازان اين كهن مرز و بوم است. و در اين راه سعي بر آن بوده كه بتوانم مجموعه اي منظم و پر بار براي استفاده دوستان علاقه مند ايجاد نمايم. اميدوارم در نيل به اين هدف، رضايت شما دوستان گرامي نويد بخش اين مدعا باشد.

فيزيك علمي شورانگيز و زيباست كه ارتباطي تنگاتنگ با دنياي واقعي دارد. اين علم با نگرشي سنتي، علمي دشوار و مبتني بر رياضيات محسوب مي شود و از سوي ديگر با توانايي ادراك مشاهدات تجربي دانش پژوهان بستگي شديد و مستقيم دارد.

اگر باور ما آموزش و پرورش جوانان كشور توانمندمان، ايران سر بلند است بايد افزون بر آموزش مفاهيم درسي، گامهايي براي پرورش توانايهاي آنها برداريم. امروزه در جهان نيز اين هدف براي تربيت شهروندان داراي انديشه و قانون مدار  و زندگي آينده آنها دنبال مي شود.

از ويژگيهاي هر انسان، انديشه و انديشيدن اوست كه عامل پيشرفتها، اكتشافات، اختراعات و سازندگي به شمار مي رود. البته براي دستيابي به اهداف بزرگ، كار وتلاش هر چند لازم است، اما كافي نيست. بلكه آنچه اهميت دارد و هركسي را به سر منزل مقصود رهنمون مي سازد،«ادامه تلاش» است.

تماس با ما

تنظیمات قالب پلاس

رنگ ها

برای هر رنگ ،پارامتری وجود دارد که در زیر آمده است :
Blue Red Oranges Green Purple Pink

بدنه ی قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ ها

عنوان قالب

رنگ پس زمینه
تصاویر پس زمینه

فوتر قالب

انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه قالب
نوع فونت بدنه قالب
جهت نوشتاری