وبلاگ

كلاسـهـاي خـصـوصـي

khosoosi
تنوع کلاس ها خصوصی

كلاسـهـاي خـصـوصـي

همه ما میدونیم که برای رسیدن به هدفهای مختلف، راههای زیاد و مختلفی وجود داره …  این موضوع درباره یادگیری بهتر و عمیق تر درس فیزیک دبیرستان هم صادقه ؛ هرکسی که با درسای دبیرستان درگیره میتونه به روشهای مختلف دنبال یادگرفتن راحت تر درساش باشه؛
مثلا میتونه از رفقاش سوال کنه، یا از دبیرش بپرسه و یا حتی از فیلم و کتابای کمک آموزشی استفاده کنه. یه راه دیگه هم هست که ثبت نام توی دوره های خصوصی ما باشه که با اسم کلاس خصوصی می شناسیمش.
استفاده از امکانات تدریس خصوصی، شیوه جدیدی نیست، قدیمیا بهش می گفتن «معلم سرخونه». پس این شیوه آموزش از گذشته های دور بوده و حتما یه روش آموزشی خوبی بوده که از اون موقعها تا امروز، به شکلهای مختلفی برای آموزش موضوعات مختلف ایجاد شده.
هرچند، یه سری از اطرافیانمون هنوز فکر می کنند که استفاده از «آموزش اختصاصی» یه کم لاکچری بازی و گرون تموم میشه؛ واقعیت اینه که هرکجا تو بخوای از یه خدمات بهتر و البته با امکانات بیشتری استفاده کنی، یه کم هزینه ات بیشتره. اما
دوره های آموزش خصوصی و اختصاصی به هیچ وجه به معنای لاکچری بازی نیست.
اگر از نگاه کسی هم این آموزش خصوصی، لاکچری بازیه، دو حالت داره دیگه..
 1. اگر لاکچری هستی که خب خوش اومدی به کلاست، سعی کن توی کلاس خودت سنگ تموم بزاری که تلاش تو هم برای من خوشحال کنندست و هم برای خودت یه قدم به سمت موفقیت…
 2. اگر هم لاکچری نیستی و دلت می خواد به سمت موفقیتهای تحصیلی قدم به قدم بری، خب بازم اینجا همون موقعیتیه که می تونه بهت کمک خوبی کنه، پس سعی کن توی این موقعیت طلایی خودت سنگ تموم بزاری که نزدیک شدن تو به هدفت، هم واسه من شادی بخشه و هم به خودت ثابت میکنه که لیاقتت بیش از اون چیزیه که داری…
در کل؛
این دوره ها بیشتر بهت کمک میکنه؛ مثلا وقتی اشتراک اینترنت روی تلفن خونه میگیری و کل خانواده از یه اکانت و اشتراکی استفاده می کنن، راحت تری یا وقتی با همون حجم و سرعت، بسته اختصاصی خودت رو روی گوشیت میخری؟
تجربه ثابت کرده حتما روی گوشی و بسته اختصاصی خودت به تنهایی، هم سرعت بهتر و هم کیفیت بالاتری داری و خب، معلومه دیگه…
اگر هم یه کم بیشتر هزینه می کنی و چند برابر اون بهتر از امکانات اینترنت استفاده می کنی…
حالا چنتا مثال دیگه میزنم، تو رو با این معادلات ساده و نتایج شون تنها می گذارم. بیزحمت خودت باهمدیگه مقایسشون کن..
ماشین شخصی و تاکسی اینترنتی و غیر اینترنتی رو با خدمات اتوبوس شهری و مترو اینا مقایسه کن.
توی یه خونواده شلوغ ، اتاق اختصاصی رو با اتاق نیشمن به همراه کل اعضای خونواده ات که میخوان یه فیلم یا مسابقه فوتبال تماشا کنند، مقایسه کن.
یه مسافرخونه دم دستی و جلوی ترمینال یا راه آهن رو با خدمات اختصاصی یه هتل چند ستاره مقایسه کن.
پس میشه نتیجه گرفت که واسه استفاده از آموزش بهتر و بیشتر یه کم باید بزرگتر فکر کنیم. اما در حالت کلی تعریفش از نظر من اینجوریه که:
تدریس خصوصی یه راه ویژه برای یادگیریه که البته واسه همه نیست و برای یه تعدادی از افراد جامعه که دنبال تجربیه شیرین در یادگیری بهتر هستن طراحی شده و صد البته میتونه یه مکمل فوق العاده برای آموزش مطالبی هست که توی مدرسه بهتون یاد میدن.
مدرس خصوصی معمولا نقش کمک و راهنما داره؛ یعنی مدرس واسه یادگیری درسایی که توی اون درسا احساس می کنی مشکلی هست، انتخاب و دعوت میشه. البته گاهی هم خودش نقش اصلی رو برای دانش آموزی که میخواد خونه بنشینه و خودش رو درگیر« رفتن و اومدن » به مدرسه و قانونهای مدرسه نکنه.
خلاصه اینکه؛
تدریس خصوصی واسه یه دانش آموزی خوبه که به هر دلیلی می خواد توی خونه و بیرون از سیستم دست و پا گیرمدرسه، بیشتر و بهتر و راحت تر درس بخونه خیلی مفیده. از اسمش هم پیداست که کلاس خصوصی به صورت یه شاگرد به همراه معلمش برگزار میشه.
سامانه آموزش تخصصی فیزیک کنکور برای کلاسهای خصوصی یه سری ویژگیهای خاص و مهم تعریف میکنه که چنتاش ایناست:
 1. محل تشکیل کلاسها:  بصورت توافقی و در منزل دانش آموز یا در دفترکاری من تشکیل میشه؛ پس رفتن و اومدن و ترافیک و … یه مقدار کنسله.
 2. مدت هرکلاس: هر جلسه کلاس خصوصی حدود یک ساعت و نیم (90 دقیقه) تا دو ساعت (120دقیقه) زمان لازم داره که بنابرشرایط دانش آموز باهم هماهنگ میکنیم.
 3. سطح آموزش: این کلاسا بر اساس سطح درسی و خواسته دانش آموز قابل تنظیمه و با انعطاف خوبی همراهه.
 4. هماهنگ با سطح علمی دانش آموز: برعکس مدرسه که طبق طرح درس جلو میره، کلاس خصوصی با دانش آموز پیش میره؛ یعنی اگه یه جایی هم گیر کردی معلمت توی کلاس خصوصیت اون مشکل رو برای تو بصورت اختصاصی حل میکنه.
 5. یادگیری عمیق و پرمحتوا: یادگیری هرچقدر سریعتر باشه، نتیجه اش میشه وقت بیشتری برای تست و تمرین داری؛ پس دیگه نگران دیر و زود تموم شدن درسات نیستی.
 6. آموزش مهارتهای تست و تمرین: کلاس خصوصی باعث میشه مطالب رو عمیق تر و سریع تر یاد بگیری؛ پس درنتیجه می تونی توی اون زمانهایی که تونستی ذخیره کنی، مهارتت رو تست و تمرین بیشتر کنی.
 7. پشتیبانی و پیگیری مداوم : یکی از ویژگیهای مهم کلاس خصوصی اینه که همیشه کار در کلاس، رفع اشکال، کوییزهای مختلف درهرجلسه برگزار میشه تا از یادگیری شما مطمئن بشیم. تازه اگر هم خارج از وقت کلاست نیاز به کمک من داشته باشی، همیشه در دسترس هستم.
 8. مشاوره و هدایت تحصیلی مداوم: آخر هر جلسه هم، در مورد برنامه ریزی آموزشی و روشهای درست مطالعه و آزمون تشریحی و تستی هم برنامه ریزی میکنیم و هم مشاوره های لازم رو دریافت می کنی…
همه ماجرا همین چنتا خط نیست؛ خیلی اتفاقات خوب دیگه رو هم میتونی توی دوره کلاسـهـاي خـصـوصـي ببینی که به جرات میشه گفت از بهترین و بالاترین کیفیت آموزش برخورداره.
اینجا یه فرمول کار خفن رو با یه برنامه ریزی دقیق و عالی کنار هم گذاشتیم؛
بخش انتقال تجربیات و برنامه ریزی و هدایت مسیر درس خوندنت با  من،
 اونور کار هم
دل به کار دادن  و اجرای برنامه ها با تلاش و استمرار تو همراه بشه به امید خدا موفقیت رو تجربه می کنی.
حالا واسه اینکه از بروبچه های دوروبرت با یه فاصله خوب جلو بزنی، من اینور کار حاضرم که بهت کمک کنم. تو کجای کاری و چقدر انگیزه داری…؟

برای دیدن لیست خلاصه دوره های من اینجا کلیک کن.

از شیر مرغ تا جون آدمیزاد ⇓

اینارو قبلا نوشتم ⇓

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
Click outside to hide the comparison bar
مقایسه